• Czech (CZ)
  • Deutsch (de-DE)
  • English (UK)
  • Czech (CZ)
  • Deutsch (de-DE)
  • English (UK)

Vítejte na webu společnosti BeMi spol. s r.o.


Firma byla založena v roce 1992

a od začátku své existence je zaměřena na povrchové úpravy. Časem jsme se stali čistě rodinnou firmou. Za dobu své existence jsme se vyprofilovali do své dnešní podoby a působíme ve dvou základních oblastech:

ikona šmouha  1. průmyslové lakování
ikona šmouha  2. prodej a servis stříkací techniky,

Myšlenka zakázkového lakování

vznikla v roce 1995, kdy si mnoho malých firem uvědomilo, že kvalita povrchové úpravy prodává produkt. Začali jsme s lakováním a mořením dřevěných výrobků pro drobné řemeslníky. Postupem času jsme lakování rozšířili i na menší kovové díly a poté zejména na plasty.

Reakcí na stále vzrůstající poptávku bylo vybudování dalšího pracoviště s dopravníkem a flexibilní technologií. Zaměřili jsme se tak i na lakování středně velkých sérií.

Naší výhodou je velká variabilita, jsme schopni okamžitě reagovat a popř. i několikrát za směnu vyměnit výrobu. Profesionálním přístupem a garantovanou kvalitou jsme se dostali do povědomí velkých mezinárodních společností jako Shimano, Alcatel a další.


S poskytováním služeb lakýrníkům a malířům

jde ruku v ruce prodej a servis stříkací techniky. S tímto odvětvím máme bohaté zkušenosti a poskytujeme autorizovaný servis a prodej stříkacích zařízení nejen drobným řemeslníkům, ale i velkým společnostem.

Provádíme záruční a pozáruční servis zařízení od firem Wagner, EST, Graco a Colorexpert Štorch (Airless, Titan) a to zejména:

ikona šmouha  elektrických membránových a pístových čerpadel,
ikona šmouha  pneumatických membránových a pístových čerpadel,
ikona šmouha  stříkacích pistolí,
ikona šmouha  elektrostatických zařízení,

používaných v průmyslu i jako hobby. Ke stříkací technice nabízíme veškeré komponenty a příslušenství. Zařízení lze také zapůjčit.


foto provoz

Preferujeme individuální přístup ke všem zakázkám

Naše adresa

BeMi, s.r.o.
Meziříčská 1559
Bystřice pod Hostýnem
768 61 Česká republika
GPS: N 49°24'22.104" E 17°40'42.852"

Rychlý kontakt

Tel/Fax: +420 573 379 845
bemi@bemi.cz
lakovna@bemi.cz
IČ: 46343164, DIČ: CZ46343164

Mapa

mapa